O nas

Counter to biuro rachunkowe inne niż wszystkie

Chociaż naszą specjalnością jest szeroko pojęta rachunkowość, zapewniamy wsparcie w wielu innych aspektach prowadzenia działalności gospodarczej.

Counter działało w mieście Zdzieszowice od 1999 roku. Z uwagi na rosnące zainteresowanie usługami, w 2015 roku otworzyliśmy drugi oddział, funkcjonując jako biuro rachunkowe w Kaliszu. W 2018 roku przenieśliśmy siedzibę do Krapkowic.

Jesteśmy biurem rachunkowym o ugruntowanej pozycji. Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie, a poprzez profesjonalną obsługę i wysoką jakość świadczonych usług, zyskaliśmy uznanie wielu klientów prowadzących działalność w takich miastach jak: Kalisz, Zdzieszowice, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice.

Jak działamy?

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie księgowości i podatków, obsługując klientów w ramach stałej umowy oraz jednorazowych zleceń. Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców, dla których liczy się obsługa księgowa dopasowana do potrzeb. Mając na uwadze oczekiwania klientów, nie koncentrujemy się wyłącznie na temacie jakim jest rachunkowość. Udzielany także szeroko pojętego wsparcia związanego m.in. z formalnościami przy zakładaniu firmy, przy składaniu wniosku o dotacje unijne. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na pełną obsługę:

  • księgową,
  • finansową,
  • kadrowo-płacową.

Swoich usług nie ograniczamy wyłącznie do jednoosobowych firm. Wśród naszych klientów są również spółki handlowe, spółki osobowe, stowarzyszenia, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, a także kluby sportowe. Obsługujemy także firmy z udziałem kapitału zagranicznego.

Nasze atuty

Chcesz podjąć współpracę z profesjonalnym biurem rachunkowym?

Gwarantujemy rzetelność, terminowość, dokładność oraz kompetentną wiedzę.

W związku z ciągle zmieniającymi się przepisami, każda nasza księgowa dba o systematyczne dokształcanie się, zdobywanie wiedzy i śledzenie zmian w przepisach dotyczących księgowości, podatków, kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych. Wszystko po to, by móc świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Top