Pomoc przy zakładaniu firmy

Doświadczona księgowa może okazać się nieocenionym wsparciem przy zakładaniu firmy. Jako nowoczesne biuro rachunkowe wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy pomoc w dopełnianiu formalności, co umożliwi sprawne przeprowadzenie procesu rejestracji. Ponadto służymy doradztwem w zakresie najkorzystniejszego dla Ciebie rodzaju działalności gospodarczej oraz formy opodatkowania – zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.

Archiwizacja i przechowywanie dokumentów

Odpowiednie zabezpieczenie i przechowywanie ważnej dokumentacji to jedna ze składowych sukcesu firmy. Umożliwia szybkie i łatwe dotarcie do niezbędnych w danej chwili informacji, co pozwala na zagospodarowanie zaoszczędzonego czasu na istotne sprawy dla działalności. Stworzenie systemu archiwizacyjnego wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem. Dlatego nasze biuro rachunkowe świadczy usługi i w tym zakresie.

Pomoc przy przekształcaniu formy prawnej prowadzonej działalności

W ramach tej usługi, nasze biuro rachunkowe zajmuje się przygotowywanie niezbędnych wniosków, dokumentów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w całym procesie.

Sporządzanie różnorodnych wniosków

Oferujemy wsparcie podczas sporządzania różnych wniosków związanych z prowadzoną działalnością. Naszą specjalnością jest m.in. rozliczanie projektów oraz dotacji z UE.

Przygotowanie wniosków kredytowych

Naliczanie opłat środowiskowych

Usługa przeznaczona dla firm, które w swoich działań korzystają ze środowiska naturalnego, np. składują odpady czy też wprowadzają do powietrza różnego rodzaju pyły. Aby opłata środowiskowa była obowiązkowa, korzystanie z jego zasobów nie musi być ciągłe.