Biuro rachunkowe Zdzieszowice

Biuro rachunkowe Zdzieszowice – COUNTER

Profesjonalne wsparcie przedsiębiorców w Zdzieszowicach

Planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą? A może już ją prowadzisz? Bez względu na to, w jakim punkcie jesteś, możemy Ci pomóc. Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług księgowych i doradztwo podatkowe dla firm ze Zdzieszowic. Nie tylko zajmujemy się rachunkowością, ale również pomagamy w załatwianiu formalności związanych z zakładaniem firmy. Ponadto, specjalizujemy się w doradztwie i pisaniu wniosków o dotacje unijne.

Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego w Zdzieszowicach gwarantującego profesjonalne usługi księgowe i doradztwo podatkowe? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 730 830 129.

Biuro podatkowe Zdzieszowice

Prowadzenie firmy – niezależnie od branży – jest bardzo odpowiedzialnym i pracochłonnym zadaniem. Przedsiębiorcy prawie codziennie stają przed trudnymi wyzwaniami. Wśród nich znajduje się rachunkowość i związana z nią księgowość, która często sprawia wiele problemów ze względu na swoją zawiłość i dynamiczne zmiany w prawie podatkowym. Trzeba jednak pamiętać, że od prawidłowo poprowadzonej księgowości zależy stabilizacja i dobra przyszłość małych oraz średnich firm. Jako doświadczone biuro podatkowe, COUNTER z przyjemnością zdejmie z Twoich barków obowiązek prowadzenia księgowości, dzięki temu będziesz mógł w pełni skoncentrować się na rozwijaniu biznesu.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą bezpiecznie prowadzić swoje interesy.

Prowadzimy między innymi ewidencję VAT, ewidencję ksiąg handlowych, ewidencję księgi przychodów i rozchodów, archiwizujemy dokumenty i sprawujemy pieczę nad dokumentacją kadrową. Osobom, które noszą się z zamiarem otworzenia własnej działalności, oferujemy pomoc w dopełnieniu niezbędnych formalności.

KSIĘGOWOŚĆ I PODATKI

księgowość

KADRY I PŁACE

kadry i płace

POMOC I DORADZTWO

pomoc i doradztwo księgowo - podatkowe
Top